Artykuły

Muzeum Akumulatorów Będzin

Muzeum Akumulatorów Będzin

11 kwietnia 2017, 18:43

Na spotkanie z Robertem i Agatą w Będzinie umawiałem się blisko 2 lata. Często terminy w jakich mogłem odwiedzić ich muzeum kolidowały z podróżami, które dość często odbywają globtroterzy z Bat Profi. Ale w końcu, w styczniu bieżącego roku udało nam się spotkać i porozmawiać.

Poniżej relacja z naszej rozmowy w formie wywiadu oraz "kilka" zdjęć, dzięki którym będą mogli Państwo zobaczyć namiastkę tego, czego dokonali Robert i Agata Hendzel. Jakość niektórych zdjęć zostawia sporo do życzenia. Mimo to pozwolę sobie je opublikować, wyjaśniając jedynie, że po raz pierwszy miałem w ręce lustrzankę w której mnogość ustawień odrobinę mnie przerosła. 

Wywiad oraz galeria zdjęć dostępna w Blogu AkuBiz.biz

lub bezpośrednio pod adresem: http://www.akubiz.biz/artykul,376,muzeum-akumulatorow-bedzin

Czytaj także:

YU-Power: Nowoczesna ładowarka akumulatorów

16 kwietnia 2017, 12:59 YU-Power: Nowoczesna ładowarka akumulatorów

Całkowicie zautomatyzowany 7 etapowy proces ładowania, zapewniający optymalne ładowanie standardowych akumulatorów oraz wykonanych w technologii AGM i żelowych.

Cykl: Pionierzy polskiej branży akumulatorowej

25 marca 2017, 12:59 Cykl: Pionierzy polskiej branży akumulatorowej

Mamy instalację, która jest nowości nie tylko w Polsce ale i Europie. Służy do produkcji proszku bez konieczności topienia ołowiu. Chodzi o ten proces, gdzie powstają cylinderki, które trafiają do młyna.

Świat Akumulatorów odpowiada na pytanie Pana Henryka

21 marca 2017, 12:56 Świat Akumulatorów odpowiada na pytanie Pana Henryka

Okazało się, że alternator nie ładuje akumulatora. Wtedy Pan Henryk zadał nam fundamentalne pytanie, które legło u podstaw tego artykułu: Czy dojadę do swojego mechanika w Pyrzycach gdzie mieszkam?